Nekla - turystyka.nekla.eu

Tło strony.PNG 4c92274a5a4dcd14b1d738ccba118bac
image-2.jpg a25d694d15b439989ac9a34f04f02d4b
 
POWIĄZANE GALERIE
BABSKA IMPREZA ROKU W NEKLI
2019-03-06 Marta Owczarzak
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny

BABSKA IMPREZA ROKU W NEKLI

Dzień Kobiet obchodzony jest na świecie od 1910 r. W Polsce święto to zaczęło cieszyć się dużą popularnością w okresie PRL, kiedy to Panie otrzymywały od mężczyzn tradycyjnego goździka. Dziś to czas spotkań, zabawy i różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, dedykowanych płci pięknej.

W Nekli Dzień Kobiet obchodzony był już w piątek, 1 marca. W Nekielskim Ośrodku Kultury odbyła się zabawa taneczna dla Pań, której towarzyszyła moc atrakcji. Przez cały czas trwania imprezy działała fotobudka, w której uczestniczki wydarzenia chętnie wykonywały pamiątkowe, pełne humoru zdjęcia. Oprócz tańca, DJ i wodzirej zachęcali Neklanki do udziału w zabawach. Wśród Pań rozdano kilka pamiątkowych upominków: vouchery do lokalnych salonów kosmetycznych i fryzjerskich, zestawy promocyjne Gminy Nekla i inne. Punktem kulminacyjnym imprezy był pokaz barmański w wykonaniu Mistrzów Świata i Polski w swojej profesji. Widowisko obfitowało w spektakularną żonglerkę butelkami i szklankami, a zakończyło się serwowaniem drinków przy płonącym barze.

Ponad 130 Pań świętowało swój dzień w NOK-u, gdzie zabawa trwała do późnych godzin wieczornych. Ogromne zainteresowanie wydarzeniem oraz pozytywne opinie uczestniczek zachęcają do zorganizowania podobnego, za rok.  

 

                                                                                               Referat Promocji, Kultury i Sportu

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię